Niebezpieczna gra w szkolnej ławce

Niebezpieczna gra w szkolnej ławce

Nie wiesz dlaczego (od ilu lat)” to thriller psychologiczny Marcela Mossa, który już na początku szokuje i wciąga czytelnika w niebezpieczną grę, w której nic nie jest takie, jak się wydaje. Jak działa ludzka psychika i jak wiele można zdziałać manipulacją? 

Dowiedzieć się dlaczego

W Liceum Freuda, które charakteryzuje się prestiżem, dochodzi do wydarzenia, które burzy uporządkowany świat nauczycieli i uczniów. Dochodzi do zniknięcia jednej z uczennic o imieniu Dagmara. Ostatnio widziano ją, gdy wsiadała do samochodu w okolicach szkoły. Teorie jej zaginięcia ją różne. Niektórzy twierdzą, że miała depresję i postanowiła wyjechać do innego miejsca, żeby zacząć wszystko od nowa. Czy tak było naprawdę? A może to tylko plotki, które ktoś rozsiewa, żeby ukryć prawdziwą przyczynę zaginięcia dziewczyny. Po dwóch miesiącach od tajemniczego wydarzenia śledczy odkrywają nowy trop. Dowiadują się, że Dagmara przez zniknięciem pokłóciła się z trzema innymi uczennicami: Wiktorią, Sarą oraz Martą. Dziewczyny zaczynają same szukać sprawcy, żeby oczyścić się z zarzucanych im czynów. Czy koleżanki ze szkoły naprawdę są niewinne? Jaki związek ze sprawą zaginięcia Dagmary ma internetowe wyzwanie samobójców? Czy dziewczyna odnajdzie się cała i zdrowa?

Kim jest Marcel Moss?

Marcel Moss to polski autor bestsellerowych powieści o charakterze kryminalnym, sensacyjnym oraz thrillerów psychologicznych. Pisze pod pseudonimem. Jego pierwsza książka to “Nie odpisuj”. Jest znany również z takich powieści jak “Mój ostatni miesiąc”, “Zaginieni”, “Nie krzycz”, “Utraceni”, “Idealna para”, “Nie patrz”, “Pokaż mi”, “Seryjni mordercy”, “Wszyscy muszą zginąć”, “Nie wiesz wszystkiego” i wielu innych. Jego powieści poruszają tematy społeczne coraz bardziej obecne w XXI wieku. W powieściach Marcela Mossa poruszane są takie tematy jak: zdrady, alkoholizm, pracoholizm, choroby psychiczne, narkomania, lekomania, przemoc fizyczna oraz psychiczna, stalking czy hejtowanie w internecie. Są to tematy coraz bardziej rozpowszechnione w dzisiejszym świecie, a mimo to wciąż poruszane zbyt rzadko. 

Daniel